.

.

Za D-Link 10GBASE-SR,10 G 850nm 300m XFP sprejemnik, DDM funkcijo,dvojni LC konektorji,10 G SFP+ SR optični modul

Za D-Link 10GBASE-SR,10 G 850nm 300m XFP sprejemnik, DDM funkcijo,dvojni LC konektorji,10 G SFP+ SR optični modul

SIT 68.28
SIT 64.87
Znesek
V obliki, dostopni naročilu


10 GBASE-SR,850nm 300m XFP sprejemnik Združljiv z D-Link sistem
Značilnosti Izdelka
* Podpora IEEE 802.3 ae 10 GBASE-SR na 10.3125 Gbit/s
* Podpora IEEE 802.3 ae 10 GBASE-SW na 9.953 Gbit/s
* V skladu s SFP MSA in SFF-8472 z LC duplex posodo
* Združljiv z Ro HS
* Vertikalni Votlini Surface Emitting Laser v 850nm(VCSEL)
* Povprečna Izhodna Moč : -3.5~5.3 d Bm
* Sprejemnik Občutljivost : -13d Bm
* Prenos na daljavo do 300m z OM3 SDT; 82m z OM2 SDT; 33m z OM1 SDT
* Nizko porabo energije 1.5 W(typ.)
* Vgrajeni Digitalni Diagnostična Funkcija
Aplikacije
* 10 GBASE-SR/SW 10 G Ethernet
* 1200-Mx-SN-I 10 G Fiber Channel
* Druge optične povezave
Naši Tovarni
Certifikati
EMBALAŽA
Za transceivers,smo belo polje za sigle izdelku in antistaic polje za 10~20pcs
Nasveti prosimo, pozorno preberite
DOSTAVA
1. Mi ladje blago v vseh državah po vsem svetu.
1.1 nudimo brezplačno dostavo z Epacket do Združenih držav,bi se morali paketi biti manj kot 2000gram,dobavni rok je približno 7-20days.če je vrednost paketa je več kot Bo treba plačati davke.
1.2 China Post Registrirani Letalski Pošti, je tudi brezplačna dostava,paketov, bi moralo biti manj kot 2000gram, To dostava način lahko dosežemo, da so vsi glavni držav na svetu,običajno čas dostave je 16~35days,razen za Braizil,da bo 60~90days.
1.3 mednarodno Express, kot so DHL, EMS, Fed Ex, UPS,TNT, ki so izbirno na vašo zahtevo,stroške bo treba na kupce račun.Bomo poskušali najti najboljše dostava način glede na različne lokacije za shranjevanje tovora. Stroški pošiljanja se izračuna in določi parcela je teža in velikost.
2. Vse dajatve in davki so odgovoren kupec.
3. Da bi dobili elemente, gladko, prosimo, potrdite vaš ciljni naslov in telefonsko številko, ko bo plačilo. Hvala!
4. Če imate dostava zahtevo, vas prosimo, da nas kontaktirate in vam bomo z veseljem sprejmejo vas.
5. Za Braizil stranke,prosimo vključujejo DDV številko v vrstnem redu, informacije,Naročila lahko zamuja, če nimamo vaše številke DDV.
5. Večino Kupec, prosimo, kontaktirajte nas, Preden Ponudbe!
GARANCIJA
Obljubljamo, vse oglašuje optični transceivers so popolnoma novi z nove komponente in dele in absolutno nikoli ne uporabljajte starih in prenovljenih materialov. Vse optični transceivers so bile po funkcionalni preizkus in staranje test. Nudimo 3 leta garancije za vse optični transceivers od datuma pošiljanja.
Vrnitev & Vračilo
Če ne boste zadovoljni z izdelkom(s), ki ste jo kupili,bomo povračilo vas, ko postavke poslali nazaj.Mi bo celotno vračilo če so stvari vrnile v prvotno stanje.
Kaj SMO OSKRBE
Dobavljamo vse vrste združljiv optični sprejemnik, modulov, vključno s SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, dvosmerne podatke,CWDM,DWDM in druge posebne sprejemnik modulov. Naši izdelki so združljiv s Cisco, Ciena, H3 C, HP, Extreme, Livarna, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Brina, Ruijie, Zyxel, Huawei,itd.

Glavne lastnosti

Združljiv:
D-Link
Številka Modela:
XFP-10G-SR-DL
Blagovna Znamka:
Opmedia

Izbira kupca